APARTAMENTOS BLANCO Y NEGRO

Лорет Де Мар

Име на сместување
Држава
Дестинација

Овој имот е 2 минути пешачење од плажа. Апартманите се помалку на  200 метри од плажа. 

Секој апартман има дневна соба со ТВ и простор за јадење. Кујните се опремени со фурна, фрижидер и бокал.

Апартманите се помалку од 5 минути пешачење од центарот на градот Lloret de Mar и во близина на многу ресторани, барови и кафулиња.

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

опис на објектот

Паркинг

Хотелски содржини и услуги

Домашни миленици
Лифт

сите соби се опремени со

Кујна
Wi-fi (со доплата)

APARTAMENTOS BLANCO Y NEGRO - Llloret De Mar

Лето 2019


EARLY BOOKING Цени - за рез. до 31.03 / уплата 50% до 15.04

STUDIO 1/2 WITH BALCONYRoom Only
min 2 pax / max 2 paxцена по соба за 2 возрасни
10.06.2019 - 17.06.2019270 €
17.06.2019 - 24.06.2019297 €
24.06.2019 - 01.07.2019340 €
01.07.2019 - 08.07.2019448 €
08.07.2019 - 15.07.2019470 €
15.07.2019 - 22.07.2019524 €
22.07.2019 - 29.07.2019545 €
29.07.2019 - 05.08.2019599 €
05.08.2019 - 12.08.2019599 €
12.08.2019 - 19.08.2019599 €
19.08.2019 - 26.08.2019556 €
26.08.2019 - 02.09.2019448 €
02.09.2019 - 09.09.2019405 €
09.09.2019 - 16.09.2019297 €

EARLY BOOKING Цени - за рез. до 31.03 / уплата 50% до 15.04

APT 2/4 WITH BALCONYRoom Only
min 3 pax / max 4 paxцена по соба за 3 возрасницена по соба за 4 возрасни
10.06.2019 - 17.06.2019388 €423 €
17.06.2019 - 24.06.2019415 €450 €
24.06.2019 - 01.07.2019480 €515 €
01.07.2019 - 08.07.2019642 €677 €
08.07.2019 - 15.07.2019689 €724 €
15.07.2019 - 22.07.2019808 €843 €
22.07.2019 - 29.07.2019849 €884 €
29.07.2019 - 05.08.2019952 €987 €
05.08.2019 - 12.08.2019952 €987 €
12.08.2019 - 19.08.2019952 €987 €
19.08.2019 - 26.08.2019842 €877 €
26.08.2019 - 02.09.2019566 €601 €
02.09.2019 - 09.09.2019523 €558 €
09.09.2019 - 16.09.2019415 €450 €

РЕДОВНИ ЦЕНИ - Studio 1/2

STUDIO 1/2 WITH BALCONYRoom Only
min 2 pax / max 2 paxцена по соба за 2 возрасни
10.06.2019 - 17.06.2019292 €
17.06.2019 - 24.06.2019322 €
24.06.2019 - 01.07.2019370 €
01.07.2019 - 08.07.2019490 €
08.07.2019 - 15.07.2019514 €
15.07.2019 - 22.07.2019574 €
22.07.2019 - 29.07.2019598 €
29.07.2019 - 05.08.2019658 €
05.08.2019 - 12.08.2019658 €
12.08.2019 - 19.08.2019658 €
19.08.2019 - 26.08.2019610 €
26.08.2019 - 02.09.2019490 €
02.09.2019 - 09.09.2019442 €
09.09.2019 - 16.09.2019322 €

РЕДОВНИ ЦЕНИ - Apartament 2/4

APT 2/4 WITH BALCONYRoom Only
min 3 pax / max 4 paxцена по соба за 3 возрасницена по соба за 4 возрасни
10.06.2019 - 17.06.2019419 €454 €
17.06.2019 - 24.06.2019449 €484 €
24.06.2019 - 01.07.2019521 €556 €
01.07.2019 - 08.07.2019701 €736 €
08.07.2019 - 15.07.2019754 €789 €
15.07.2019 - 22.07.2019886 €921 €
22.07.2019 - 29.07.2019932 €967 €
29.07.2019 - 05.08.20191,046 €1,081 €
05.08.2019 - 12.08.20191,046 €1,081 €
12.08.2019 - 19.08.20191,046 €1,081 €
19.08.2019 - 26.08.2019923 €958 €
26.08.2019 - 02.09.2019617 €652 €
02.09.2019 - 09.09.2019569 €604 €
09.09.2019 - 16.09.2019449 €484 €

Во цената е вклучено:

  • 7 ноќевања на наведената услуга
  • Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром

Во цената не е вклучено:

  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)
  • Авионски билет - Цените се движат од 100 до 250ЕУР само со рачен багаж (повратен билет)
  • Доплата за 20кг багаж - 3800мкд по лице во 2 правци;
  • Доплата за 32кг багаж - 5300мкд по лице во 2 правци;
  • Доплата за WIZZ PRIORITY со 2 рачни торби 1300мкд по лице во 2 правци;

Забелешка:

  • Цената за доплатите за багаж е валидна доколку се резервират заедно со авиобилетот.
  • Дете 0-1,99 доплаќа само за трансфер - 10€

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk