HOTEL ALEGRIA FENALS MAR

stars
http://www.alegria-hotels.com/en/hotels/costa-brava/lloret-de-mar/alegria-fenals-mar
Domenech Carles, s/n, 17310 Lloret de Mar, Spain
Лорет Де Мар

Име на сместување
Држава
Дестинација

Хотелот се наоѓа во Lloret de mar на само 3 мин пешачење до плажа, на 150 м од Феналс плажата.Хотелот располага со голем надворешен базен,собите се опремени со 

www.alegriafenalsmar.com


ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице1-во дете или 2-ро дете од
2-12.99 год
TWIN ROOM WITH BALCONY
HALF BOARD
22.06-29.06.20187 ноќевања516449449
29.06-06.07.20187 ноќевања577495495
06.07-13.07.20187 ноќевања694583583
13.07-20.07.20187 ноќевања712597597
20.07-27.07.20187 ноќевања712597597
27.07-03.08.20187 ноќевања734613613
03.08-10.08.20187 ноќевања738616616
10.08-17.08.20187 ноќевања738616616
17.08-24.08.20187 ноќевања738616616
24.08-31.08.20187 ноќевања658556556
31.08-07.09.20187 ноќевања595509509
07.09-14.09.20187 ноќевања586502502
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:
  • 7 ноќевања на избраната услуга
  • Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
  • Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
  • Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
  • Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:
  • Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk