APARTAMENTOS SELVAPARK

Лорет Де Мар

Име на сместување
Држава
Дестинација
Сместени во Lloret de Mar, 3,5 км од Water World, . Плажата е 500 m оддалечена. Fenals Beach е 1,9 км од Apartamentos Selvapark,  Најблискиот аеродром е аеродромот Гирона-Коста Брава, на 23 километри од Apartamentos Selvapark.

Хотелски содржини и услуги

Лифт
Не се дозволени домашни миленици
Паркинг ( со доплата)

сите соби се опремени со

Wi-fi (со доплата)
Untitled Document
ТерминиБрој на ноќевањаМинимум 2 лицаМинимум 3 лицаМинимум 4  лица
Apartmen 2/4
ROOM ONLY
22.06-29.06.20187 ноќевања402351325
29.06-06.07.20187 ноќевања522431385
06.07-13.07.20187 ноќевања542444395
13.07-20.07.20187 ноќевања596480422
20.07-27.07.20187 ноќевања605486427
27.07-03.08.20187 ноќевања670530459
03.08-10.08.20187 ноќевања681537465
10.08-17.08.20187 ноќевања681537465
17.08-24.08.20187 ноќевања681537465
24.08-31.08.20187 ноќевања508422378
31.08-07.09.20187 ноќевања443378346
07.09-14.09.20187 ноќевања437374343
ТерминиБрој на ноќевањаМинимум 4 лицаМинимум 5 лицаМинимум 6  лица
Apartmen 4/6
ROOM ONLY
22.06-29.06.20187 ноќевања344325312
29.06-06.07.20187 ноќевања420386363
06.07-13.07.20187 ноќевања433396372
13.07-20.07.20187 ноќевања455414386
20.07-27.07.20187 ноќевања458416388
27.07-03.08.20187 ноќевања512460424
03.08-10.08.20187 ноќевања521467430
10.08-17.08.20187 ноќевања521467430
17.08-24.08.20187 ноќевања521467430
24.08-31.08.20187 ноќевања404373352
31.08-07.09.20187 ноќевања367343327
07.09-14.09.20187 ноќевања364341325

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk