APARTAMENTOS BLAU

Лорет Де Мар

Име на сместување
Држава
Дестинација
Untitled Document
ТерминиБрој на ноќевањаМинимум 2 лицаМинимум 3 лицаМинимум 4  лица
APT 1 Bedroom with balcony
ROOM ONLY
22.06-29.06.20187 ноќевања611490430
29.06-06.07.20187 ноќевања767594508
06.07-13.07.20187 ноќевања872664560
13.07-20.07.20187 ноќевања979736614
20.07-27.07.20187 ноќевања872664560
27.07-03.08.20187 ноќевања872664560
03.08-10.08.20187 ноќевања872664560
10.08-17.08.20187 ноќевања872664560
17.08-24.08.20187 ноќевања872664560
24.08-31.08.20187 ноќевања870663559
31.08-07.09.20187 ноќевања614492431
07.09-14.09.20187 ноќевања571464410

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели - Зима 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk