MAXI Park Hotel & SPA

stars
www.maxivelingrad.com
Велинград

Име на сместување
Држава
Дестинација

MAXI Park Hotel & SPA 5* - Велинград | 2019


* Early booking:

5% попуст за резервации направени и уплатени 100% до 10.02

Ценовник: 3ти Март

MAXI Park Hotel & SPA 5*3-Ти Март - Празнична понуда
Цената е дадена по соба по пакет на  BBмак.сместување  01.03.-04.03.2019
3 ноќи пакет
01.03.-04.03.2019
2 ноќи пакет
DBL Deluxe / 2 Person/2+2 492.14 € 393.69 €
1во дете 0-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во DBL бесплатнобесплатно
2во дете 0-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во DBL 84.37 € 56.27 €
Минимум престој  32
Откази/ Пенали 3-1 дена пред пристигнување / 50%
Откази/ Пенали На денот на пристигање или No-show  /100%

Цените се дадени во евра

Цените се дадени по соба по пакет и вклучуваат:

  • појадок на шведска маса, базени со минерална вода, солена соба , џакузи, три минерални базенти со различни температури, обезбеден паркинг, W-Fi, такси.

Доплати:

  • Доплата за вечера за возрасни и деца до 11,99 год, 11,3 евра на ноќ.

Ценовник: 8ми Март

MAXI Park Hotel & SPA 5*8МИ Март - Празнична понуда 
Цената е дадена по соба по пакет на  BBмак.сместување  07.03.-10.03.2019
3 ноќи пакет 
07.03.-10.03.2019
2 ноќи пакет 
DBL Deluxe / 2 Person/2+2376.83 € 281.22 €
1во дете 0-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во DBL бесплатнобесплатно
2во дете 0-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во DBL 84.37 € 56.27 €
Минимум престој  32
Откази/ Пенали 3-1 дена пред пристигнување / 50%
Откази/ Пенали На денот на пристигање или No-show  /100%

Цените се дадени по соба по пакет и вклучуваат:

  • Појадок на шведска маса, базени со минерална вода, солена соба , џакузи, три минерални базенти со различни температури, обезбеден паркинг, W-Fi, такси.

Ценовник | Неделен Пакет

MAXI Park Hotel & SPA 5*Неделен пакет 
Цената е дадена по соба по пакет на  BBмак.сместување  28.01-31.03.2019
Недела-Четврток
3 дена пакет
28.01-31.03.2019
Недела-Четврток
4 дена пакет
28.01-31.03.2019
Недела-Четврток
5 дена пакет
DBL Deluxe /2 Person/2+2303.71393.69478.06
SGL Deluxe1212.60247.47317.79
1во дете 0-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во DBL бесплатнобесплатнобесплатно
2во дете 0-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во DBL бесплатнобесплатнобесплатно

Цените се дадени по соба по пакет и вклучуваат:

  • Појадок на шведска маса, базени со минерална вода, солена соба , џакузи, три минерални базенти со различни температури, обезбеден паркинг, W-Fi, такси.

Напомени:

  • Цените не се валидни за време на национални и интернационални празници;
  • Цените важат само за престој од Недела до Четврток.

Пакети

MAXI Park Hotel & SPA 5*
Цената е дадена по соба по пакет на  BBмак.сместување  01.02.-23.12.2018
Понеделник-Четврток
01.02.-23.12.2018
Петок- недела
DBL Deluxe / 2 Person/2+2106.46 € 148.57 €
SGL Deluxe174.87 € 106.83 €
1во дете 0-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во DBL бесплатнобесплатно
2во дете 0-11,99 на дополнително легло со 2 возрасни во DBL 28.16 € 28.16 €
Минимум престој 11
Откази/ Пенали 3-1 дена пред пристигнување / 50%
Откази/ Пенали На денот на пристигање или No-show  /100%

Цените се дадени по соба по пакет и вклучуваат:

  • Појадок на шведска маса, базени со минерална вода,  солена соба , џакузи, три минерални базенти со различни температури, обезбеден паркинг, W-Fi, такси.

Напомени:

  • Цените не се валидни за време на национални и интернационални празници;

Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk