Amira Boutiqe Hotel

stars
Банско

Име на сместување
Држава
Дестинација
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

AMIRA BOUTIQUE Residence Hotel 5*


Понуда Велигден

AMIRA BOUTIQUE Hotel 5*
 26.04-30.04.2019
Минимум  3 ноќи
/ HB
Double room /2 pax/85.8
Studio /2 pax/95.7
App 1-bedroom /2 pax/105.6
Доплати 
Дете до  5,99 на допол/  легло во  Studioбесплатно 
Дете  06-12,99 на допол. Легло во Studio25.85
Возрасен на дополнително легло во  Studio38.5
Откази 7
Откази пенали во  ноќи1
NO show пенали во  ноќи2

Цените се изразени во евра, по соба на ден

Цената е во евра по соба за редовни легла (2 pax), на ноќ и вклучува:

 • Појадок + вечера
 • Празнична Велигденска вечера
 • Wi-Fi
 • Мини сеф
 • Користење на внатрешен базент , џакузи , финска сауна , парна соба , панорамска инфрацрвена сауна со хималајска солна релаксирачка соба
 • Фитнес
 • Детско катче.

Редовен Ценовник од 31.03

* Цените не се валидни за периоди 26.04-30.04 ; 03.05-06.04; 24.05-27.05

AMIRA BOUTIQUE Hotel 5*
 01.04-30.0601.07-15.0901.07-15.0915.09-30.11
Сите деновиНедела - Четврток Петок -Сабота Сите денови 
BBHBBBHBBBHBBBHB
Double room /2 pax/44.9956.2449.5060.7453.4365.2444.9956.24
Studio /2 pax/49.5060.7454.5666.3658.4970.3049.5060.74
App 1-bedroom /2 pax/54.5665.1463.4770.8662.9974.8054.5665.14
Доплати
Дете до  5,99 на дополнително леглобесплатнобесплатнобесплатнобесплатнобесплатнобесплатнобесплатнобесплатно
Дете  06-12,99 на дополнително легло бесплатно8.47бесплатно8.47бесплатно8.47бесплатно8.47
Возрасен на доплнително легло70.00%70.00%70.00%70.00%70.00%70.00%70.00%70.00%
Откази77777777
Откази пенали  во ноќи 11111111
NO show пенали во ноќи 22222222

Цените се изразени во евра

Цените се по соба на ден и вклучуваат:

Цената е во EUR по соба (2 pax, редовни легла ), на ноќ и вклучуваат: појадок или појадок + вечера , Wi-Fi, мини сеф, , такса, осигурување,користење на внатрешен базент , завршна сауна , парна соба , панорамска инфрацрвена сауна со хималајска сол релаксирачка соба ,фитнес , Детско катче.

Мајски Празници

AMIRA BOUTIQUE Hotel 5*
03.05-06.05.2019
Минимум 3 ноќи 
 BBHB
Double room /2 pax/55.1166.39
Studio /2 pax/59.6269.74
App 1-bedroom /2 pax/64.1373.15
Доплати
Дете до  5,99 на допол.легло во  Studiofreefree
Дете  06-12,99 на допол. Легло во Studiofree8.47
Возрасен на дополнително легло 70%70%
Откази 7
Откази пенали во ноќи 1
NO show пенали во ноќи 2

Цените се изразени во евра, по соба на ден

Цената е во евра по соба (2 pax, регуларни легла), на ноќ и вклучува:

 • Појадок или појадок + вечера
 • Wi-Fi
 • Мини сеф
 • Осигурување
 • Користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна соба, панорамска инфрацрвена сауна со хималајска сол релаксирачка соба
 • Фитнес
 • Детско катчe

ЗАДОЛЖИТЕЛНО!

Во цената не е вклучено туристичка такса 1.1 € по лице на ноќ!

Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk