H TOP CASINO

stars
Лорет Де Мар

Име на сместување
Држава
Дестинација
Овој  хотел се наоѓа на само 350 метри од плажите на Lloret de Mar. Соби имаат балкони со поглед на базен.
Хотелот е на само неколку метри од ноќниот живот во Лорет.  Има прекрасен базен опкружен со  палми.
H Топ Казино Ројал има целосна програма за вечерна забава, со фламенко-шоуа и музика во живо. Ресторанот во хотелот е со каталонски стил и со шпански и интернационални јадења. Таму исто така има и бар

Хотелски содржини и услуги

Надворешен базен
Лифт
Не се дозволени домашни миленици
Градина
Бар

локација

X Координати: 41.701759
Y координати: 2.841826
http://www.htophotels.com/grancasinoroyal/en/

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то или
4-то возрасно лице
1-во дете
2-13.99 год
2-ро дете
2-13.99 год
FULL BOARD + WATER + WINE
22.06-29.06.20187 ноќевања476435225373
29.06-06.07.20187 ноќевања486442225378
06.07-13.07.20187 ноќевања486442225378
13.07-20.07.20187 ноќевања554493225412
20.07-27.07.20187 ноќевања566502225418
27.07-03.08.20187 ноќевања611536225441
03.08-10.08.20187 ноќевања638541225444
10.08-17.08.20187 ноќевања619521225422
17.08-24.08.20187 ноќевања601513225426
24.08-31.08.20187 ноќевања519446225372
31.08-07.09.20187 ноќевања499431225362
07.09-14.09.20187 ноќевања456404225353
Доплата за Еднокреветна соба: 15ЕУР по лице на ноќ
Доплата за ALL INCLUSIVE: 10 ЕУР за возрасен, 17ЕУР прво дете до 13.99,
5ЕУР за второ дете до 13.99 год.

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:
*7 ноќевања на база FULL BOARD + water + wine
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице Во цената не е вклучено:
*Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk