APART HOTEL REGNUM

stars
www.regnum.bg
2770 Bansko, area "Asanitsa"
Банско

Име на сместување
Држава
Дестинација

APART HOTEL REGNUM - БАНСКО

Apart Hotel Regnum е прекрасен хотел за релаксација и одмор, каде комфорот и автентичниот стил се споени во едно. Лоциран на подножјето на Пирин планина, хотелот се наоѓа на само 400 m од првата станица на гондола лифтот и на 900 m од центарот на Банско.

Опис на соби:

Прекрасни студиjа и апартмани со кујна, ресторан со панорамски поглед, бар, базен, спа центар, конференциски сали. Вкупно 102 соби: Студио (25 m2), апартмани 1 соба (40 m2), апартмани 2 соби (65 m2).

  • Студио: Голема дневна соба со кујна, спална, кревет на пуштање, гардероба, фрижидер, ТВ, купатило;
  • Апартман 1 соба: Брачен кревет, гардеробер, дневна соба со кујна, фрижидер, телевизор, голем кауч и брачен кревет, купатило, балкон;
  • Апартман 2 соби: 2 спални со француски лежај, орман, дневна соба со кујна, фрижидер, ТВ, голем кауч и француски лежај, купатило, балкон.

Услуга: 

Бесплатно во СПА центарот:

• Затворен базен;
• Теретана;
• Сауна;
• Парна бања.

хотел

Контакт телефон на рецепсија: 359 749 84 000
Контакт телефон на рецепсија: 359 749 84 000
Контакт телефон на рецепсија: 359 749 84 000
Контакт Факс: +359 749 84 174
Контакт Факс: +359 749 84 174
Контакт Факс: +359 749 84 174

далечина од

Далечина од центарот
Далечина од центарот
Далечина од центарот
Жичара: 400 m
Жичара: 400 m
Жичара: 400 m

Хотелски содржини и услуги

Надворешен базен (бесплатно)
Надворешен базен (бесплатно)
Надворешен базен (бесплатно)
Внатрешен базен (бесплатно)
Внатрешен базен (бесплатно)
Внатрешен базен (бесплатно)
Базен за деца
Базен за деца
Базен за деца
Сауна
Сауна
Сауна
Интернет
Интернет
Интернет
Ресторан
Ресторан
Ресторан
Велнес центар
Велнес центар
Велнес центар
Хотелски паркинг
Хотелски паркинг
Хотелски паркинг
24 часовна услуга во соба
24 часовна услуга во соба
24 часовна услуга во соба
Надворешен базен
Надворешен базен
Надворешен базен
Детско катче
Детско катче
Детско катче
Лифт
Лифт
Лифт
Игротека за деца
Игротека за деца
Игротека за деца
Бесплатен трансфер до гондола
Бесплатен трансфер до гондола
Бесплатен трансфер до гондола
Аква парк
Аква парк
Аква парк
Рецепција 24/7
Рецепција 24/7
Рецепција 24/7

Активности во близина на хотелот

Надворешен базен
Надворешен базен
Надворешен базен
Затворен базен
Затворен базен
Затворен базен

Оброци

Оддел за непушачи во ресторан
Оддел за непушачи во ресторан
Оддел за непушачи во ресторан
Појадок (швед. маса)
Појадок (швед. маса)
Појадок (швед. маса)
Вечера (швед. маса)
Вечера (швед. маса)
Вечера (швед. маса)

сите соби се опремени со

ТВ
ТВ
ТВ
Кујна
Кујна
Кујна
Телефон
Телефон
Телефон
Сеф
Сеф
Сеф
Џакузи
Џакузи
Џакузи
Мини Бар
Мини Бар
Мини Бар
Фен
Фен
Фен
Греење
Греење
Греење
Бања/Тоалет
Бања/Тоалет
Бања/Тоалет
Клима Уред
Клима Уред
Клима Уред
Сет пешкири (2 за член)
Сет пешкири (2 за член)
Сет пешкири (2 за член)
Бањарки и папучи
Бањарки и папучи
Бањарки и папучи
Бебешко креветче
Бебешко креветче
Бебешко креветче

локација

X Координати: 41.8246154
X Координати: 41.8246154
X Координати: 41.8246154
Y координати: 23.4722327
Y координати: 23.4722327
Y координати: 23.4722327

Спа Услуги

Зона за третмани
Зона за третмани
Зона за третмани
Внатрешен базен (бесплатно)
Внатрешен базен (бесплатно)
Внатрешен базен (бесплатно)
Џакузи (бесплатно)
Џакузи (бесплатно)
Џакузи (бесплатно)
Сауна (бесплатно)
Сауна (бесплатно)
Сауна (бесплатно)
Парна бања
Парна бања
Парна бања
Турска бања/ Хамам
Турска бања/ Хамам
Турска бања/ Хамам
Фитнес (бесплатно)
Фитнес (бесплатно)
Фитнес (бесплатно)
Зона за релаксирање
Зона за релаксирање
Зона за релаксирање
Mасажа третмани
Mасажа третмани
Mасажа третмани

REGNUM BANSKO Aparthotel & SPA 5*


Специјална Понуда

REGNUM BANSKO Aparthotel & SPA 5*HB
SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE-min 2; max 2+1 or 3 Ad. 04.02-06.0210.02-14.0217.02-21.0224.02-28.02
p.p. in SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE HB47.347.347.347.3
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE /1 Person/70.9570.9570.9570.95
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE /2 Persons/94.694.694.694.6
SUI 1-Bedroom EXECUTIVE + EXTRA BED /3 Persons/133.1133.1133.1133.1
1 Adults + 1 Chd (00-05,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 1 Chd (06-11,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (00-05,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (00-05,99)(06-11,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (06-11,99)102.85102.85102.85102.85
2 Adults + 1 Chd (00-05,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 1 Chd (06-11,99)94.694.694.694.6
SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW -min 2; max 2+1 or 3 Ad. 04.02-06.0210.02-14.0217.02-21.0224.02-28.02
p.p. in SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW HB47.347.347.347.3
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW /1 Person/70.9570.9570.9570.95
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW /2 Persons/94.694.694.694.6
SUI 1-Bedroom EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW + EXTRA BED /3 Persons/133.1133.1133.1133.1
1 Adults + 1 Chd (00-05,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 1 Chd (06-11,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (00-05,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (00-05,99)(06-11,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (06-11,99)102.85102.85102.85102.85
2 Adults + 1 Chd (00-05,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 1 Chd (06-11,99)94.694.694.694.6
SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE -min 2; max 2+2 or 3 Ad. 04.02-06.0210.02-14.0217.02-21.0224.02-28.02
p.p. in SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE HB47.347.347.347.3
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE /1 Person/70.9570.9570.9570.95
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE /2 Persons/94.694.694.694.6
SUI 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE + EXTRA BED /3 Persons/133.1133.1133.1133.1
1 Adults + 1 Chd (00-05,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 1 Chd (06-11,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (00-05,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (00-05,99)(06-11,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (06-11,99)102.85102.85102.85102.85
2 Adults + 1 Chd (00-05,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 1 Chd (06-11,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 2 Chd (00-05,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 2 Chd (00-05,99)(06-11,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 2 Chd (06-11,99)126.5126.5126.5126.5
SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW -min 2; max 2+2 or 3 Ad. 04.02-06.0210.02-14.0217.02-21.0224.02-28.02
p.p. in SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW HB47.347.347.347.3
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW /1 Person/70.9570.9570.9570.95
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW /2 Persons/94.694.694.694.6
SUI 1-Bedroom EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW + EXTRA BED /3 Persons/133.1133.1133.1133.1
1 Adults + 1 Chd (00-05,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 1 Chd (06-11,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (00-05,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (00-05,99)(06-11,99)70.9570.9570.9570.95
1 Adults + 2 Chd (06-11,99)102.85102.85102.85102.85
2 Adults + 1 Chd (00-05,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 1 Chd (06-11,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 2 Chd (00-05,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 2 Chd (00-05,99)(06-11,99)94.694.694.694.6
2 Adults + 2 Chd (06-11,99)126.5126.5126.5126.5
Минимум престој3555
Откази14141414
Откази пенали во ноќи 2222
NO show пенали во ноќи50%50%50%50%

Цените се изразени во евра

SPO:

20 % Попуст за минимум 3 ноќи престој во деновите Четврток-Сабота вкл.
во период 04.03-13.04 вкл

25 % Попуст за престој во деновите Недела - Среда вкл. Во период 04.03-13.04 вкл.

*SPO не се комбинира со друго СПО или дополнителни попусти
**SPO валидно за резервации направени од 06.02
***SPO не важи за доплатите

SPO

25 % Попуст за престој во периоди : 10.02-15.02 incl. & 24.02-28.02вкл.
Валидно за тип на соби : Executive Suite 1-Bedroom, Executive Suite Mountain View 1-Bedroom,
Executive De Luxe Suite 1-Bedroom и Executive De Lux Suite Mountain View 1-Bedroom

*SPO валидно за резервации направени од 23.01
Минимум 1 ноќ престој
**SPO не се комбинира со дополнителните попусти

Дополнителни попусти
валидни за резервации направени после 22.11.2018:

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=09, 12=10, 13=11 & 14=12
За престој во периоди 01.12 - 26.12 & 02.01 - 13.04 & направени после 22.11.2018


Редовен Ценовник

REGNUM BANSKO Aparthotel & SPA 5*HB
SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE-min 2; max 2+1 or 3 Ad. 
01.12-20.1221.12-26.1227.12-01.0102.01-09.0110.01-17.0118.01-02.0203.02-28.0201.03-13.04
p.p. in SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE HB54.4581.4098.4581.4064.9081.4064.9054.45
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE
/1 Person/
81.68122.10177.21122.1097.35122.1097.3581.68
Rent SUITE 1-Bedroom EXECUTIVE
/2 Persons/
108.90162.80196.90162.80129.80162.80129.80108.90
SUI 1-Bedroom EXECUTIVE + EXTRA BED
/3 Persons/
140.80209.00253.00209.00168.30209.00168.30140.80
1 Adults + 1 Chd (00-05.99)81.68122.10177.21122.1097.35122.1097.3581.68
1 Adults + 1 Chd (06-11.99)81.68122.10177.21122.1097.35122.1097.3581.68
1 Adults + 2 Chd (00-05.99)81.68122.10177.21122.1097.35122.1097.3581.68
1 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)81.68122.10177.21122.1097.35122.1097.3581.68
1 Adults + 2 Chd (06-11.99)109.18163.90226.71163.90129.25163.90129.25109.18
2 Adults + 1 Chd (00-05.99)108.90162.80196.90162.80129.80162.80129.80108.90
2 Adults + 1 Chd (06-11.99)108.90162.80196.90162.80129.80162.80129.80108.90
SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW
-min 2; max 2+1 or 3 Ad. 
01.12-20.1221.12-26.1227.12-01.0102.01-09.0110.01-17.0118.01-02.0203.02-28.0201.03-13.04
p.p. in SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW HB
57.2084.15101.2084.1567.6584.1567.6557.20
Rent SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW
/1 Person/
85.80126.23182.16126.23101.48126.23101.4885.80
Rent SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW
/2 Persons/
114.40168.30202.40168.30135.30168.30135.30114.40
SUI 1-Bedroom
EXECUTIVE MOUNTAIN VIEW + EXTRA BED
/3 Persons/
146.30214.50258.50214.50173.80214.50173.80146.30
1 Adults + 1 Chd (00-05.99)85.80126.23182.16126.23101.48126.23101.4885.80
1 Adults + 1 Chd (06-11.99)85.80126.23182.16126.23101.48126.23101.4885.80
1 Adults + 2 Chd (00-05.99)85.80126.23182.16126.23101.48126.23101.4885.80
1 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)85.80126.23182.16126.23101.48126.23101.4885.80
1 Adults + 2 Chd (06-11.99)113.30168.03231.66168.03133.38168.03133.38113.30
2 Adults + 1 Chd (00-05.99)114.40168.30202.40168.30135.30168.30135.30114.40
2 Adults + 1 Chd (06-11.99)114.40168.30202.40168.30135.30168.30135.30114.40
SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE
-min 2; max 2+2 or 3 Ad. 
01.12-20.1221.12-26.1227.12-01.0102.01-09.0110.01-17.0118.01-02.0203.02-28.0201.03-13.04
p.p. in SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE HB
59.9586.90103.9586.9070.4086.9070.4059.95
Rent SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE
/1 Person/
89.93130.35187.11130.35105.60130.35105.6089.93
Rent SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE
/2 Persons/
119.90173.80207.90173.80140.80173.80140.80119.90
SUI 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE + EXTRA BED
/3 Persons/
151.80220.00264.00220.00179.30220.00179.30151.80
1 Adults + 1 Chd (00-05.99)89.93130.35187.11130.35105.60130.35105.6089.93
1 Adults + 1 Chd (06-11.99)89.93130.35187.11130.35105.60130.35105.6089.93
1 Adults + 2 Chd (00-05.99)89.93130.35187.11130.35105.60130.35105.6089.93
1 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)89.93130.35187.11130.35105.60130.35105.6089.93
1 Adults + 2 Chd (06-11.99)117.43172.15236.61172.15137.50172.15137.50117.43
2 Adults + 1 Chd (00-05.99)119.90173.80207.90173.80140.80173.80140.80119.90
2 Adults + 1 Chd (06-11.99)119.90173.80207.90173.80140.80173.80140.80119.90
2 Adults + 2 Chd (00-05.99)119.90173.80207.90173.80140.80173.80140.80119.90
2 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)119.90173.80207.90173.80140.80173.80140.80119.90
2 Adults + 2 Chd (06-11.99)147.40215.60257.40215.60172.70215.60172.70147.40
SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW
-min 2; max 2+2 or 3 Ad. 
01.12-20.1221.12-26.1227.12-01.0102.01-09.0110.01-17.0118.01-02.0203.02-28.0201.03-13.04
p.p. in SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW HB
62.7089.65106.7089.6573.1589.6573.1562.70
Rent SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW
/1 Person/
94.05134.48192.06134.48109.73134.48109.7394.05
Rent SUITE 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW
/2 Persons/
125.40179.30213.40179.30146.30179.30146.30125.40
SUI 1-Bedroom
EXECUTIVE DELUXE MOUNTAIN VIEW
+ EXTRA BED
/3 Persons/
157.30225.50269.50225.50184.80225.50184.80157.30
1 Adults + 1 Chd (00-05.99)94.05134.48192.06134.48109.73134.48109.7394.05
1 Adults + 1 Chd (06-11.99)94.05134.48192.06134.48109.73134.48109.7394.05
1 Adults + 2 Chd (00-05.99)94.05134.48192.06134.48109.73134.48109.7394.05
1 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)94.05134.48192.06134.48109.73134.48109.7394.05
1 Adults + 2 Chd (06-11.99)121.55176.28241.56176.28141.63176.28141.63121.55
2 Adults + 1 Chd (00-05.99)125.40179.30213.40179.30146.30179.30146.30125.40
2 Adults + 1 Chd (06-11.99)125.40179.30213.40179.30146.30179.30146.30125.40
2 Adults + 2 Chd (00-05.99)125.40179.30213.40179.30146.30179.30146.30125.40
2 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)125.40179.30213.40179.30146.30179.30146.30125.40
2 Adults + 2 Chd (06-11.99)152.90221.10262.90221.10178.20221.10178.20152.90
GR& SUITE 2-Bedroom -min 4; max 4+2 or 5 Ad. 01.12-20.1221.12-26.1227.12-01.0102.01-09.0110.01-17.0118.01-02.0203.02-28.0201.03-13.04
p.p. in GR& SUITE 2-Bedroom HB45.9369.0389.9369.0352.8069.0352.8045.93
Rent GR& SUITE 2-Bedroom
/3 Persons/
183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
Rent GR& SUITE 2-Bedroom
/4 Persons/
183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
GR& SUITE 2-Bedroom + EXTRA BED
/5 Persons/
215.60322.30415.80322.30249.70322.30249.70215.60
3 Adults + 1 Chd (00-05.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
3 Adults + 1 Chd (06-11.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
3 Adults + 2 Chd (00-05.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
3 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
3 Adults + 2 Chd (06-11.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
3 Adults + 3 Chd (00-05.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
3 Adults + 2 Chd (00-05.99) + 1 Chd (06-11.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
3 Adults + 1 Chd (00-05.99) + 2 Chd (06-11.99)211.20317.90409.20317.90243.10317.90243.10211.20
3 Adults + 3 Chd (06-11.99)211.20317.90409.20317.90243.10317.90243.10211.20
4 Adults + 1 Chd (00-05.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
4 Adults + 1 Chd (06-11.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
4 Adults + 2 Chd (00-05.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
4 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)183.70276.10359.70276.10211.20276.10211.20183.70
4 Adults + 2 Chd (06-11.99)211.20317.90409.20317.90243.10317.90243.10211.20
GR& SUITE 2-Bedroom MOUNTAIN VIEW
-min 4; max 4+2 or 5 Ad. 
01.12-20.1221.12-26.1227.12-01.0102.01-09.0110.01-17.0118.01-02.0203.02-28.0201.03-13.04
p.p. in GR& SUITE 2-Bedroom MOUNTAIN VIEW HB47.3070.4091.3070.4054.1870.4054.1847.30
Rent GR& SUITE 2-Bedroom MOUNTAIN VIEW /3 Persons/189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
Rent GR& SUITE 2-Bedroom MOUNTAIN VIEW
/4 Persons/
189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
GR& SUITE 2-Bedroom MOUNTAIN VIEW + EXTRA BED
/5 Persons/
221.10327.80421.30327.80255.20327.80255.20221.10
3 Adults + 1 Chd (00-05.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
3 Adults + 1 Chd (06-11.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
3 Adults + 2 Chd (00-05.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
3 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
3 Adults + 2 Chd (06-11.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
3 Adults + 3 Chd (00-05.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
3 Adults + 2 Chd (00-05.99) + 1 Chd (06-11.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
3 Adults + 1 Chd (00-05.99) + 2 Chd (06-11.99)216.70323.40414.70323.40248.60323.40248.60216.70
3 Adults + 3 Chd (06-11.99)216.70323.40414.70323.40248.60323.40248.60216.70
4 Adults + 1 Chd (00-05.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
4 Adults + 1 Chd (06-11.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
4 Adults + 2 Chd (00-05.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
4 Adults + 2 Chd (00-05.99)(06-11.99)189.20281.60365.20281.60216.70281.60216.70189.20
4 Adults + 2 Chd (06-11.99)216.70323.40414.70323.40248.60323.40248.60216.70
KING SUITE 2-Bedroom
-min 4; max 4.
01.12-20.1221.12-26.1227.12-01.0102.01-09.0110.01-17.0118.01-02.0203.02-28.0201.03-13.04
p.p. in KING SUITE 2-Bedroom HB74.80100.65137.23100.6583.33100.6583.3374.80
Rent KING SUITE 2-Bedroom /4 Persons/299.20402.60548.90402.60333.30402.60333.30299.20
3 Adults + 1 Chd (00-05.99)299.20402.60548.90402.60333.30402.60333.30299.20
3 Adults + 1 Chd (06-11.99)299.20402.60548.90402.60333.30402.60333.30299.20
Доплата(ЗАДОЛЖИТЕЛНО)  
Новогодишна вечера во ресторан "Bosfor" - 165.00 € за возрасен, 85.00 € за дете од 11 до 16.99 години & 45.00 € за дете од 6 до 10.99 години.
Новогодишна вечера во ресторан "Regnum" - 85.00 € за возрасен, 45.00 € за дете од 11 до 16.99 години & 25.00 € за дете од 6 до 10.99 години.
Доплата(НЕ Е ЗАДОЛЖИТЕЛНО)  
Божиќна вечера - 35.00 € за возрасен, 20.00 € за дете од 11 до 16.99 години & 15.00 € за дете од 6 до 10.99 години. 
Минимум престој13311111
Отказ71427141414147
Пенали за отказ (во ноќи)13100%32321
NO show пенали (во ноќи)2100%100%100%50%100%50%2

Цените се изразени во евра

ЗАДОЛЖИТЕЛНО!

Во цената не е вклучено туристичка такса 1.1 € по лице на ноќ!

Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk