Costa Brava

stars
http://www.hotelcostabravablanes.com/ca
Ansel Clavé, 48 17300 Blanes (Girona) Costa Brava
Blanes

Име на сместување
Држава
Дестинација

Се наоѓа во приморскиот град Blanes, хотелот Коста Брава е на само 500 метри од плажа. Хотелот има базен, сателитска ТВ и клима уред.

Сите соби имаат свои балкони, телефон, купатило, Wi-Fi на барање.

Ресторанот на хотелот нуди шведска маса за појадок, ручек и вечера. Исто така можете да уживате во пијалок на терасата.

Коста Брава Хотелот се наоѓа во центарот на Blanes, во близина на сите продавници и ресторани.

Паркинг е достапен на барање.

Информации за објектот

Далечина од морето: 500 m

далечина од

Далечина од центарот: 0 m

Хотелски содржини и услуги

Ресторан
Сала со ТВ
Надворешен базен
Бар на базен
Лоби бар
Рецепција 24/7

сите соби се опремени со

ТВ
Телефон
Бежичен интернет
Греење
Клима Уред
Балкон или Тераса
Када/Туш Кабина

локација

X Координати: 41.676854
Y координати: 2.788386
Untitled Document
ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице4-то возрасно лице1-во дете од 2-12.99 год.2-ро дете од 2-12.99 год.
DOUBLE ROOM
BED AND BREAKFAST
22.06-29.06.20187 ноќевања541512512248395
29.06-06.07.20187 ноќевања526498498248387
06.07-13.07.20187 ноќевања552522522248400
13.07-20.07.20187 ноќевања556525525248402
20.07-27.07.20187 ноќевања655614614248451
27.07-03.08.20187 ноќевања589555555248419
03.08-10.08.20187 ноќевања670628628248459
10.08-17.08.20187 ноќевања689645645248468
17.08-24.08.20187 ноќевања689645645248468
24.08-31.08.20187 ноќевања612575575248430
31.08-07.09.20187 ноќевања533505505248391
07.09-14.09.20187 ноќевања524497497248386

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице4-то возрасно лице1-во дете од 2-12.99 год.2-ро дете од 2-12.99 год.
DOUBLE ROOM
HALF BOARD
29.06-06.07.20187 ноќевања587553553248418
06.07-13.07.20187 ноќевања606570570248427
13.07-20.07.20187 ноќевања609573573248429
20.07-27.07.20187 ноќевања715668668248482
27.07-03.08.20187 ноќевања644605605248446
03.08-10.08.20187 ноќевања730682682248489
10.08-17.08.20187 ноќевања750700700248499
17.08-24.08.20187 ноќевања750700700248499
24.08-31.08.20187 ноќевања668626626248458
31.08-07.09.20187 ноќевања592558558248420
07.09-14.09.20187 ноќевања586552552248417

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk