HOTEL BON REPOS

stars
http://www.hotelbonrepos.net/
Vallderoure, 17-23, 08370 Calella, Spain
Calella

Име на сместување
Држава
Дестинација

Хотелот Bon Repos 3* е лоциран на околу 250 метри од плажа и стариот дел на Калелја. Во својата понуда има околу 230 соби, ресторан, бар, базен за возрасни, базен за деца, детско катче. Собите се опремени со балкон, купатило, сателитска телевизија, клима и сеф. 


 

 

 

 

Информации за објектот

Далечина од морето: 250 m

далечина од

Песочна плажа: 250 m

Хотелски содржини и услуги

Надворешен базен (бесплатно)
Базен за деца
Ресторан
Бар во хотелот
Детско катче

Оброци

Појадок (швед. маса)
Вечера (швед. маса)

сите соби се опремени со

ТВ
Телефон
Бања/Тоалет
Клима Уред
Балкон или Тераса

локација

X Координати: 41.613351
Y координати: 2.650535
www.hotelbonrepos.net

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице1-во дете од 2-13.99 год.2-ро дете од 2-13.99 год.
TWIN WITH BALCONY
BED AND BREAKFAST
22.06-29.06.20187 ноќевања487427248367
29.06-06.07.20187 ноќевања530459248389
06.07-13.07.20187 ноќевања537465248393
13.07-20.07.20187 ноќевања569489248409
20.07-27.07.20187 ноќевања574493248411
27.07-03.08.20187 ноќевања574493248411
03.08-10.08.20187 ноќевања574493248411
10.08-17.08.20187 ноќевања574493248411
17.08-24.08.20187 ноќевања574493248411
24.08-31.08.20187 ноќевања487428248368
31.08-07.09.20187 ноќевања441393248345
07.09-14.09.20187 ноќевања416374248332
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:
  • 7 ноќевања на избраната услуга
  • Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
  • Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
  • Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
  • Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:
  • Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk