HOTEL BON REPOS

stars
http://www.hotelbonrepos.net/
Vallderoure, 17-23, 08370 Calella, Spain
Calella

Име на сместување
Држава
Дестинација

Хотелот Bon Repos 3* е лоциран на околу 250 метри од плажа и стариот дел на Калелја. Во својата понуда има околу 230 соби, ресторан, бар, базен за возрасни, базен за деца, детско катче. Собите се опремени со балкон, купатило, сателитска телевизија, клима и сеф. 

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Информации за објектот

Далечина од морето: 250 m

далечина од

Песочна плажа: 250 m

Хотелски содржини и услуги

Надворешен базен (бесплатно)
Базен за деца
Ресторан
Бар во хотелот
Детско катче

Оброци

Појадок (швед. маса)
Вечера (швед. маса)

сите соби се опремени со

ТВ
Телефон
Бања/Тоалет
Клима Уред
Балкон или Тераса

локација

X Координати: 41.613351
Y координати: 2.650535

HOTEL BON REPOS 3* - CALELLA

Лето 2020

РЕДОВНИ ЦЕНИ

TWIN WITH BALCONYBed & Breakfast
min 2 pax
max 3 pax
цена
по лице
возрасен на
дополнително легло
прво дете
2-13,99
второ дете
2-13,99
23.05.2020 - 30.05.2020186 €152 €48 €117 €
30.05.2020 - 06.06.2020197 €160 €48 €122 €
06.06.2020 - 13.06.2020197 €160 €48 €122 €
13.06.2020 - 20.06.2020281 €223 €48 €165 €
20.06.2020 - 27.06.2020283 €224 €48 €166 €
27.06.2020 - 04.07.2020336 €264 €48 €192 €
04.07.2020 - 11.07.2020336 €264 €48 €192 €
11.07.2020 - 18.07.2020373 €292 €48 €211 €
18.07.2020 - 25.07.2020373 €292 €48 €211 €
25.07.2020 - 01.08.2020373 €292 €48 €211 €
01.08.2020 - 08.08.2020373 €292 €48 €211 €
08.08.2020 - 15.08.2020373 €292 €48 €211 €
15.08.2020 - 22.08.2020373 €292 €48 €211 €
22.08.2020 - 29.08.2020290 €230 €48 €169 €
29.08.2020 - 05.09.2020239 €191 €48 €144 €
05.09.2020 - 12.09.2020200 €162 €48 €124 €

Цените се изразени во евра

РЕДОВНИ ЦЕНИ

TWIN WITH BALCONYHalf Board
min 2 pax
max 3 pax
цена
по лице
возрасен на
дополнително легло
прво дете
2-13,99
второ дете
2-13,99
23.05.2020 - 30.05.202020016248124
30.05.2020 - 06.06.202022017748134
06.06.2020 - 13.06.202022017748134
13.06.2020 - 20.06.202030023748174
20.06.2020 - 27.06.202030223948175
27.06.2020 - 04.07.202035527848202
04.07.2020 - 11.07.202035527848202
11.07.2020 - 18.07.202040631748227
18.07.2020 - 25.07.202040631748227
25.07.2020 - 01.08.202040631748227
01.08.2020 - 08.08.202040631748227
08.08.2020 - 15.08.202040631748227
15.08.2020 - 22.08.202040631748227
22.08.2020 - 29.08.202032025248184
29.08.2020 - 05.09.202025520348151
05.09.2020 - 12.09.202022317948135

Цените се изразени во евра

Во цената е вклучено:

  • 7 ноќевања на наведената услуга
  • Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром

Во цената не е вклучено:

  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел
  • Авионски билет - Цените се движат од 100 до 250ЕУР само со рачен багаж (повратен билет)
  • Доплата за 20кг багаж - околу 3800мкд по лице во 2 правци;
  • Доплата за 32кг багаж - околу 5300мкд по лице во 2 правци;
  • Доплата за WIZZ PRIORITY- околу 1300мкд по лице во 2 правци;

Забелешка:

  • Цената за доплатите за багаж е валидна доколку се резервират заедно со авиобилетот и истата е променлива.
  • Дете 0-1,99 доплаќа само за трансфер - 10€

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk