HOTEL MARINER (ex. Mediterranean Sand)

stars
http://www.mediterraneansand.com/en/
Av. Pau Casals, 5, 17310 Lloret de Mar
Лорет Де Мар

Име на сместување
Држава
Дестинација

Хотелот се наоѓа na 5 мин од Центарот на  Лорет де Мар,  на 50 м од плажа, нуди модерни климатизирани соби со балкон, надворешен базен, бесплатен бежичен интернет,ТV сателитска, фен и бесплатен тоалетен прибор.

 

Информации за објектот

Далечина од морето: 50 m

Хотелски содржини и услуги

Базен за деца
Факс
Интернет
Ресторан
Менувачница
Соби за не-пушачи
Бар во хотелот
Сеф на рецепција
Сала со ТВ
Надворешен базен
Рент-а-кар
Лифт
Собна услуга
Место за пушење
Бар покрај базен
Домашни миленици (до 5 кг)
Соби за пушачи

сите соби се опремени со

ТВ
Интернет конекција
Телефон
Бежичен интернет
Сателитска ТВ
Сеф
Мини Бар
Греење
Клима Уред
Балкон или Тераса
Бебешко креветче
Бања со туш кабина

локација

X Координати: 41.701431
Y координати: 2.855294
https://www.hotelmariner.es/

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то или 4-то возрасно лице1-во дете или 2-ро дете од
2-12.99 год
TWIN ROOM WITH BALCONY
HALF BOARD
22.06-29.06.20187 ноќевања521467454
29.06-06.07.20187 ноќевања649569549
06.07-13.07.20187 ноќевања670586565
13.07-20.07.20187 ноќевања728632609
20.07-27.07.20187 ноќевања738640616
27.07-03.08.20187 ноќевања759657632
03.08-10.08.20187 ноќевања763660635
10.08-17.08.20187 ноќевања763660635
17.08-24.08.20187 ноќевања763660635
24.08-31.08.20187 ноќевања684597575
31.08-07.09.20187 ноќевања580514498
07.09-14.09.20187 ноќевања565502486
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:
  • 7 ноќевања на избраната услуга
  • Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
  • Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
  • Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
  • Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:
  • Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk