Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Last Call - Грција


23.09 - 30.09 | Цени за 1 ноќевање

ХотелТип на собаУслугаЦена по лице
На ноќ
Hotel Plaza - HaniotiDouble SSV1 HBПРОДАДЕНО
Double SV1 HB15 € по лице
Хотел на 50 m од плажа |
БЕСПЛАТНО користење на клима уред и Wi - Fi

Врахос | 26.09 - 03.10

ХотелТип на собаУслугаЦена
Hotel MyrtoDouble room7 BB59 €

Понуда - 26.09.2018

Дата на поаѓањеВилаОписЦена
26-09-2018JK Beach House

наем на вила

199 €
26-09-2018Хотел Мирто Врахос

7 ноќевања со појадок

59 € по лице
26-09-2018Вила Саваш Врахос

наем на вила

159 €
26-09-2018Sea View Apartments Врахос

7 ноќевања за 4 лица

59 €
26-09-2018White Sands Beach Врахос

7 ноќевања за 3 и 4 лица

59 €
26-09-2018Вила Дина Амудиа

7 ноќевања

49 €
26-09-2018Хотел Алкион Парга

7 ноќевања со појадок и вечера

109 € по лице
26-09-2018Вила Вагиа Амудиа

7 ноќевања

49 €
26-09-2018Хотел Посеидон Костросикиа

7 ноќевања со појадок и вечера

149 € по лице
26-09-2018Вила Јонио Катизма Лефкада

7 ноќевања за 3 лица

49 €
26-09-2018Вила Алфа Ионио Канали

7 ноќевања за 3 и 4 лица

49 €
26-09-2018Вила Порто Фино Никиана Лефкада

7 ноќевања за 3 и 4 лица

49 €
26-09-2018Вила Маргарита Канали

7 ноќевања за 4 лица

49 €
26-09-2018Вила Ирини Врахос

7 ноќевања за 4 лица

59 €
26-09-2018Вила Виолета Канали

7 ноќевања 3 и 4 лица

49 €
26-09-2018Вила Лукас Врахос

7 ноќевања за 4 лица

59 €

Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk