Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Резервациите се потврдуват веднаш!

Хотел УслугаТерминиТип на собаЦени од
Hotel Kempinski Grand Arena 5* - Bansko7 HB03.01-10.01.2018;
07.01-14.01.2018
DBL DELUXE City View759 €
4 HB03.01-07.01.2018469 €
5 HB07.01-12.01.2018;
14.01-19.01.2018
579 €
Hotel Grand Hotel 4* - Bansko7 HB07.01-14.01.2018;
14.01-21.01.2018;
21.01-28.01.2018;
28.01-04.02.2018;
04.02-11.02.2018;
11.02-18.02.2018;
18.02-25.02.2018;
25.02-04.03.2018;
DBL Standard; DBL Deluxe;
APT 1 Bedroom; APT 2 Bedroom;
189 €
Hotel Premier Luxury 5* - Bansko7 BB07.01-14.01.2018;
14.01-21.01.2018;
21.01-28.01.2018;
DBL Smart, Junior Suite,
Family Suite, Executive Suite
429 €
Hotel Regnum 5* - Bansko7 HB03.01-10.01.2018APT 1 Bedroom executive deluxe 
07.01-14.01.2018
Hotel Lion 4* - Bansko7 HB03.01-10.01.2018DBL Standard 
07.01-14.01.2018
Hotel Festa Chamkoria 4* - Borovets7 HB03.01-10.01.2018DBL Rooms, Studio 
Hotel Rila 4* - Borovets7 HB03.01-10.01.2018DBL Resort View 
Hotel Festa Winter Palace 5* - Borovets7 BB07.01-14.01.2018DBL Standard 
St. George SKI & SPA 4* - Bansko7 HB08.01-15.01.2018Studio 
14.01-21.01.2018
Hotel Evelina Palace 4* - Bansko7 BB08.01-15.01.2018DBL Rooms 
14.01-21.01.2018
MPM Guiness 4* - Bansko7 HB08.01-15.01.2018 APT 1 Bedroom    
14.01-21.01.2018
Hotel Zara 4* - Babsko7 HB14.01.21.01.2018DBL Standard Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk