Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

-50% попуст


Категорија
Име на хотелМестоТерминПонуда
3*
Polychrono Beach HotelПолихроно28.05 - 04.06.17
42,5€ за 7 (BB) ноќeвање со појадок / Ground floor
49,5€ за 7 (BB) ноќeвање со појадок / Standard
3+*
Coral Blue BeachГеракини28.05 - 04.06.177 (HB) од 77,5€ по лице
3*
Maya BayКалитеа28.05 - 04.06.177 (BB) - 49,5€ по лице
Vila JanisЛептокарија27.05 - 03.06.1724,5€ по лице за 7 ноќи со превоз
Vila AtinaПаралија27.05 - 03.06.1739,5€ наем на соба за 7 ноќи
2*
MyrtoВрахос30.05 - 06.06.20177 (BB) - 39,5€ по лице
Vila Argiri / Vila Alexandra
Liolios Studios & Apartments
о. Тасос26.05 - 02.06.1769€ по лице за 7 ноќи и превоз
Vila ArmirikiВрасна26.05 - 02.06.17-50% попуст
44,5€ за наем на студио

59€ по лице за 7 ноќи со превозКатегоријаИме на хотелМестоВалидно за резервации направени во периодПериод на престојПопуст
5*Sani AsteriasAkti Sani13.04.17 до 15.05.1717.04.20 - 26.05.17До 30% + бесплатно дете
5*Aegean MelathronKalithea05.05.17 до 15.05.1701.06.17 - 15.06.17До -35% попуст
5*Mediterranean Village Resort & SPAParalia05.05.17 до 25.10.1706.05.20 - 20.05.17До -20% попуст
5*Cavo OlympoLitochoro01.05.17 до 31.05.1701.05.17 - 15.06.17До -25% попуст
5*Оlympion SunsetFourka01.05.17 до 31.05.1701.06.2017 - 16.06.17До -25% попуст
5*Porto SaniAkti Sani13.04.17 до 15.05.1717.04.2017 - 28.10.17До 30% попуст
5*Sani BeachAkti Sani13.04.17 до 15.05.1728.04.17 - 14.10.17До 20% + upgrade HB=BB
5*Sani ClubAkti Sani13.04.17 до 15.05.1728.04.20 - 28.10.17До 20% попуст
5*Porto Carras Meliton HotelPorto Carras24.04.17 до 25.05.1724.04.17 - 25.05.17До 48% попуст
5*Porto Carras Sithonia HotelPorto Carras24.04.17 до 25.05.1724.04.17 - 25.05.17До 44% попуст
5*Cronwell RahoniNea Skioni25.04.17 до 07.05.1718.05.17 - 15.06.17До 20% попуст
5*Cronwell SermiliaPsakoudia02.05.17 до 19.05.1702.05.17-19.05.17До 35% попуст
5*Cronwell PlatamonPlatamonas22.04.17 до 01.06.1702.05.17 - 31.05.17До 20% попуст
5*Pomegranate Wellness Spa HotelNea Potidea16.04.17 до 18.05.1728.04.17 - 18.05.1725% & Бесплатна ноќ 
5*Miraggio Thermal Spa ResortKanistro14.04.17 до 05.05.1721.04.17 - 31.05.17Бесплатно BB = HB
5*Ikos OceaniaNea Moudania01.05.17 до 31.05.1704.10.17 - 28.10.17До 15% попуст
5*Ikos OliviaGerakini01.05.17 до 31.05.1728.08.17 - 28.10.17До 20% попуст
5*Theophano Imperial PalaceKalithea21.04.17 до 28.05.1727.04.17 - 31.05.17До 10% Попуст
4+*Poseidon PalaceLeptokari05.05.17 до 07.07.1714.06-17.06 / 29.06-03.07До 15% попуст
4+*Potidea PalaceNea Potidea01.05.17 до 31.05.1730.04.17 - 31.05.17До 25% попуст
4*Blue DolphinMetamorfosi04.05.17 до 31.05.1704.05.17-31.05.17До 20% попуст
4*Аssa Maris Bomo ClubAg. Nikolaos04.05.17 до 31.05.1717.05.17 - 31.05.17До 30% попуст
4*Mediterranean Princess HotelParalia05.05.17 до 25.10.1705.05.17-20.05.17До 20% попуст
4*CosmopolitanParalia01.05.17 до 20.05.1725.04.17 - 30.06.17До 20% попуст
4*Оlympic StarNei Pori03.05.17 до 31.05.1701.05.17 - 15.06.17До 20% попуст + бесплатно HB
4*Grand PlatonParalia26.04.17 до 15.05.1702.06.17 - 29.09.17До 25% попуст
4*Simantro Beach HotelAkti Sani21.04.17 до 28.05.1727.04.17 - 31.05.17До 10% попуст
4*Pallini Beach HotelKalithea21.04.17 до 28.05.1727.04.17 - 31.05.17До 10% попуст
4*Athos PalaceKalithea21.04.17 до 28.05.1727.04.17 - 31.05.17До 10% попуст
3+*Еurope Paralia01.05.17 до 31.05.1701.10.17-15.10.17До 20% попуст
3+*PalladiumKriopigi01.05.17 до 18.06.1715.06.17 - 18.06.17До 35% попуст
3*Imperial HotelNea Skioni01.05.17 до 31.05.1724.04.17 - 31.05.17До 17% попуст
3*Sithonia VillageGerakini01.05.17 до 31.05.1701.06.17-14.06.17До 15% попуст
3*Kassandra Mare HotelNea Potidea01.05.17 до 25.05.1715.05.17-25.05.17До 20% попуст
3*Kassandra Mare HotelNea Potidea04.05.17 до 15.06.1726.05.2017 - 15.06.17До 20% попуст
3*Olympus Thalassea Boutique HotelParalia06.04.17 до 15.06.1729.04.17 - 15.06.17До 20% попуст
3*Bellagio HotelFourka25.04.17 до 31.05.1728.04.17 - 10.06.17До 20% попуст
3*Macedonian Sun HotelKalithea21.04.17 до 10.06.1710.06.17 - 25.10.17До 15% попуст
3*Bomo Club Olympic KosmaHanioti20.04.17 до 31.05.1712.05.17 - 31.05.17Специјални цени на Half Board
3*Simeon HotelMetamorfosi01.05.17 до 22.05.1728.04.17 - 25.05.17До 25% попуст
3*SimeonMetamorfosi05.04.17 до 09.06.1728.04.17-25.05.17  01.06.17-09.06.17Бесплатно HB=AL 
2+*Toroneos HotelNikiti21.04.17 до 15.05.1728.04.17 - 15.06.17До 10% попуст
АPPAqua Mare Sea SideNea Kallikratia04.05.17 до 31.05.1704.05.17-31.05.17До 20% попуст

Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk