Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Преземете ценовник од овде -СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - Коста Брава, Шпанија
Термин: 23.06-30.06.2017 - 7 ноќевања
Цените се со вклучен Early Booking за резервации до 31.05.2017
Име на хотел Од плажаУслугаЦена по лице
1Hostal Miranda - Blanes150mRoom Only323 €
2Apartments Blanco y Negro - Lloret de mar100mRoom Only329 €
3Apartments AR Bellavista - Lloret de mar250mRoom Only349 €
4Hotel Maremagnum 1* - Lloret de mar150mBed and Breakfast379 €
5Hotel Armonia 1* - Lloret de mar300mBed and Breakfast392 €
6Hotel Hermes 3* - Tossa de mar550mRoom Only394 €
7Apartamentos AR Blavamar San marcos - Llroet de mar30mRoom Only424 €
8H-top Alexis 3* - Lloret de mar300mFull Board429 €
9Apartments AR Lotus - Blanes 350mRoom Only432 €
10Hotel Moremar 3* - Llroet de mar80mHalf Board443 €
11Hotel Don Juan Center 2* - Lloret de mar200mHalf Board447 €
12Hotel Victoria 3* - Lloret de mar150mBed and Breakfast452 €
13Hotel Sorra Daurada 3* - Malgrat de marr190mHalf Board453 €
14Hotel Moremar 3* - Llroet de mar80mFull Board463 €
15Hotel URH Park Hotel 3* - Tossa de mar 400mBed and Breakfast465 €
16Hotel Stella Maris 3* - Blanes100mHalf Board469 €
17Hotel Reymar 3* - Malgrat de mar450mHalf Board473 €
18Gran Hotel Don Juan 3*  - Lloret de mar400mHalf Board474 €
19Hotel Boix Mar 3* - Blanes130mHalf Board496 €
20Hotel Esplendid 3* - Calella 300mHalf Board524 €
21Cleopatra SPA Hotel 4* - LLoret de mar 450mBed and Breakfast544 €
22Hotel Miramar 4* Sup - Lloret de mar0mBed and Breakfast549 €
23Hotel Indalo Park 3* - Santa Susana 270mHalf Board566 €
Цените се изразени во евра, за уплата во денари по курс 1€ = 62 мкд

Во цената е вклучено:

7 ноќевања на соодветна услуга -избрана од табелата
Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
Багаж од 23кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:
Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
Патничко осигурување
Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)
Забелешка: Цените во табелата се дадени за минимум 2 лица во соба.Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk