Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

GRAND HOTEL BANSKO

GRAND HOTEL BANSKO

Bansko
 • Интернет
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
повеќе...

KEMPINSKI GRAND ARENA

KEMPINSKI GRAND ARENA

Bansko
 • Надворешен базен (бесплатно)
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Сауна
повеќе...

PIRIN PARK

PIRIN PARK

Sandanski
ХОТЕЛ ПИРИН ПАРК - САНДАНСКИ Елегантниот 5 - то звезден хотел Пирин Парк е расположен на западната страна од Пирин планина, крај течението...
повеќе...

VILLAS YAGODA

VILLAS YAGODA

Borovets
 • Ресторан
 • Бесплатен паркинг
 • Рецепција 24/7
повеќе...

VILLAS MALINA - BOROVETS

VILLAS MALINA - BOROVETS

Borovets
 • Ресторан
 • Бесплатен паркинг
 • Рецепција 24/7
повеќе...

ADEONA SKI & SPA APARTHOTEL

ADEONA SKI & SPA APARTHOTEL

Bansko
 • Интернет
 • Ресторан
 • Хемиско чистење
повеќе...

KRALEV DVOR

KRALEV DVOR

Bansko
 • Ресторан
 • Хотелски паркинг
 • Лоби бар
повеќе...

ASPA VILA

ASPA VILA

Banya
 • Интернет
 • Ресторан
 • Бесплатен паркинг
повеќе...

IGLIKA PALACE

IGLIKA PALACE

Borovets
Хотелот Iglika Palace се наоѓа во центарот на Боровец, на само 100 метри од ски лифтот. Располага со спа центар (со доплата) и затворен базен. Во хоте...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk