Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Hotel Izgrev SPA & Aqua Park Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Во цената е вклучено:
  • Ноќевање со појадок
  • Користење на Aqua Park, Spa center
  • лежалки на плажа
  • Вклучена туристичка такса 
Во цената не е вклучено:
  • Доплата за вечера 10 еур по лице за возрасни, деца до 06,99 – 5 еур, деца од 06,99-11.99 – 10 еур
  • Екстра трошоци во хотел 

Hotel Izgrev SPA & Aqua Park Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.