Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Aqua Joy Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Aqua Joy Resort- од групацијата SUNRISE е семеен хотел,сместен на плажа во Хургада.Се наоѓа на 6,5 км од меѓународниот аеродром, а автобуската станица е на 10тина минути пешачење од хотелот. 
За хотелот:
Хотелот е со 4* и располага со 6 базени на отворено, паркинг објекти и приватен пристап до плажа. Нуди интернационални, италијански, азиски, египетски, грчки и ресторани за морска храна. Има 5 барови, вклучувајќи и shisha бар. Располага со објекти како што се аква парк, сала за вежбање, спа, салон за убавина...


Сместување
Климатизирани соби, опремени со едноставен декор и топли бои. Секоја соба има сопствена бања, минибар, сателитска ТВ, балкон или тераса. 
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Aqua Joy Resort Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.