Search offer


Accommodation тура
Country
Destination
from
to
Category
No. of stars

Аргентина и Бразил 2019

Аргентина и Бразил 2019

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!
 • 06.10.2019 - 20.10.2019
 • СМЕСТУВАЊЕ
 • АВИОНСКИ ПРЕВОЗ
 • АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ
 • ТРАНСФЕРИ
 • ЕКСКУРЗИИ
 • ПРЕТСТАВНИК ОД АТЛАНТИС
повеќе...

Париз I 17.10 – 20.10.2019

Париз I 17.10 – 20.10.2019

Paris
 • 17.10.2019 – 20.10.2019
 • АВИОНСКИ ПРЕВОЗ
 • 3 НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК
 • ТРАНСФЕР
 • АТЛАНТИС ПРЕТСТАВНИК
 • ОРГАНИЗИРАНИ ПРОШЕТКИ
повеќе...

Куба I Ноември 2019

Куба I Ноември 2019

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!
 • 27.11 - 08.12.2019
 • ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ
 • АВИОНСКИ ПРЕВОЗ
 • ТРАНСФЕРИ
 • ЕКСКУРЗИИ
 • ПРЕТСТАВНИК
повеќе...

Кина I Октомври 2019

Кина I Октомври 2019

China
СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!
 • 21.10.2019 - 30.10.2019
 • АВИОНСКИ ПРЕВОЗ
 • ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ
 • ТРАНСФЕРИ
 • ЕКСКУРЗИИ
 • ПРЕТСТАВНИК
повеќе...

Пукет + Бангкок I 09.10 -20.10.2019

Пукет + Бангкок I 09.10 -20.10.2019

 • 09.10.2019 - 20.10.2019
 • АВИОБИЛЕТ ОД СКОПЈЕ
 • АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ
 • 7 НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК
 • ТРАНСФЕР
 • ВИЗА
 • БАГАЖ
повеќе...Еднодневна екскурзија - Солун

Еднодневна екскурзија - Солун

Thessaloniki
Еднодневна Шопинг Тура Солун 20.01.2018 (сабота)   20.01.2018 (сабота) Поаѓање во раните утрински часови. Пристигнување во претпладневните ч...
повеќе...

Јога на море - Лето 2017 (Хотел Coral Blue Beach)

Јога на море - Лето 2017 (Хотел Coral Blue Beach)

Gerakini
Јога на море -  Грција 2017 Јога центар СОНЦЕ – Surya  Струмица   Р.Македонија   Термини 04, 11, 18 јуни 7 полупансион...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

RoundsКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk