Search offer


Accommodation name
Country
Destination
from
to
Category
No. of stars

MURA BOROVETS

MURA BOROVETS

Borovets
Хотелот Мура се наоѓа во самиот центар на Боровец. Тој нуди светло и удобно сместување со  Wi-Fi пристап до интернет и кабелска телевизија. Некои...
повеќе...

HOTEL ELA

HOTEL ELA

Borovets
 • Fax
 • Restaurant
 • Non-smoking rooms
повеќе...

EDELWEISS BOROVETS HOTEL

EDELWEISS BOROVETS HOTEL

Borovets
Хотел Edelweiss на гостите им нуди 24 часовна услуга на рецепција со перфектен калификуван персонал. Гостите на хотелот можат да ја искористат преднос...
повеќе...

HOTEL BREZA

HOTEL BREZA

Borovets
Хотел Breza е лоциран во популарниот планински ресорт Боровец. Нуди конфорно сместување со Wi-Fi iинтернет пристап. Во склоп на хотелот Breza има лоби...
повеќе...

BOROVETS GARDENS APARTHOTEL

BOROVETS GARDENS APARTHOTEL

Borovets
 • Non-smoking rooms
 • Lift
 • Free parking
повеќе...

HOTEL SOKOL

HOTEL SOKOL

Borovets
 • Fax
 • Restaurant
 • Non-smoking rooms
повеќе...

HOTEL VICTORIA - BOROVETS

HOTEL VICTORIA - BOROVETS

Borovets
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

ROYAL

ROYAL

Borovets
Некои од хотелските содржини во хотелот се доплаќаат. За дополнителни информации контактирајте ја агенцијата.Хотелските соби може да варираат во голем...
повеќе...

ROYAL PLAZA APPARTMENTS

ROYAL PLAZA APPARTMENTS

Borovets
 • Fax
 • Excange office
 • Non-smoking rooms
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk
Велигден - Патувања