Search offer


Accommodation name
Country
Destination
from
to
Category
No. of stars

HOTEL LION - BOROVETS

HOTEL LION - BOROVETS

Borovets
ХОТЕЛ ЛИОН - БОРОВЕЦ  Реновираниот Хотел Лион, се наоѓа во помирен дел на Боровец, и нуди затворен базен и бесплатен превоз до ски лифтовите. П...
повеќе...

RADINAS WAY

RADINAS WAY

Borovets
 • Sauna
 • Fax
 • Restaurant
повеќе...

YASTREBETS WELLNESS & SPA

YASTREBETS WELLNESS & SPA

Borovets
Во близина на пистите и на 3 километри од центарот на Боровец – хотел Јастребец е луксузен ski-in & ski-out хотел и е идеално место за вашиот одмо...
повеќе...

IGLIKA PALACE

IGLIKA PALACE

Borovets
Хотелот Iglika Palace се наоѓа во центарот на Боровец, на само 100 метри од ски лифтот. Располага со спа центар (со доплата) и затворен базен. Во хоте...
повеќе...

FLORA COMPLEX

FLORA COMPLEX

Borovets
 • Fax
 • Restaurant
 • Non-smoking rooms
повеќе...

ICE ANGELS

ICE ANGELS

Borovets
 • Fax
 • Restaurant
 • Excange office
повеќе...

WHITE HOUSE

WHITE HOUSE

Borovets
WHITE HOUSE HOTEL - BOROVETSСе наоѓа на 550 метри од ски лифтот во Боровец, хотелот ви нуди  жичен интернет во сите соби и фитнес центар. Сауната...
повеќе...

VILLAS YAGODA

VILLAS YAGODA

Borovets
 • Restaurant
 • Free parking
 • 24-hour front desk
повеќе...

VILLAS MALINA - BOROVETS

VILLAS MALINA - BOROVETS

Borovets
 • Restaurant
 • Free parking
 • 24-hour front desk
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk
Велигден - Патувања