Search offer


Accommodation name
Country
Destination
from
to
Category
No. of stars

Лето 2017 |

Сопствен закуп хотели


Резервирајте го Вашиот одмор сега и ЗАГАРАНТИРАЈТЕ си најниска цена


Објаснување на промоцијата. Резервирајте го Вашиот летен одмор до 15.02.2017 и ние Ви гарантираме дека Вашата резервација ќе биде по најниската достапна цена. Доколку Вашиот резервиран пакет, од сопствен закуп, подлежи на било каква промоција која ќе биде по пониска цена од онаа што Вие сте ја платиле, ние ќе Ви ја вратиме разликата во цена и дополнително одобруваме Бесплатен Отказ на резервацијата до 20 дена пред датумот на тргнување. Бесплатна промена на датумот на резевацијата до 15 дена пред датумот на тргнување од 3% до 10% попуст на следната резервација за летна, зимска понуда од сопствен закуп и сопствени автобуски празнични програми.


Joga na more

Јога на море - Грција 2017  

Destination:Геракини
 • 7 полупансиони +
 • 3 часа дневно јога вежби
повеќе...
CORAL BLUE BEACH

CORAL BLUE BEACH  

Destination:Gerakini
 • Restaurant
 • Internet caffe
 • Sunchairs and parasols at the beach
повеќе...

PLAZA HANIOTI

PLAZA HANIOTI  

Destination:Hanioti
 • Internet
 • Bar
повеќе...

POTIDEA GOLDEN BEACH

POTIDEA GOLDEN BEACH  

Destination:Nea Potidea
 • 24-hour front desk
повеќе...

MAYA BAY

MAYA BAY  

Destination:Kalithea
 • Outdoor pool (free)
 • Room service
 • Laundry
повеќе...

POLICHRONO BEACH HOTEL

POLICHRONO BEACH HOTEL  

Destination:Polihrono
 • Lobby bar
 • Room service
 • Wi-fi free (public areas)
повеќе...

Hotel Myrto

Hotel Myrto  

Destination:Vrachos
Хотелот е лоциран на прва линија, директен пристап до песочна плажа (Blue Flag). Собите располагаат со клима вклучена во цената, тв, тоалет со туш ка...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Newsletter


Корисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk