Search offer


Accommodation name
Country
Destination
from
to
Category
No. of stars

KEMPINSKI GRAND ARENA

KEMPINSKI GRAND ARENA

Bansko
 • Outdoor pool (free)
 • Indoor pool (free)
 • Sauna
повеќе...

GRAND HOTEL BANSKO

GRAND HOTEL BANSKO

Bansko
 • Outdoor pool (free)
 • Indoor pool (free)
 • Sauna
повеќе...

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

Bansko
 • Outdoor pool (free)
 • Indoor pool (free)
 • Restaurant
повеќе...

MPM BANSKO SPA & HOLIDAYS

MPM BANSKO SPA & HOLIDAYS

Bansko
BANSKO SPA AND HOLIDAYS Хотелот е одалечен 1 km од центарот на Банско и организира бесплатен превоз од гондолата (според распоред). Хотелот е ренови...
повеќе...


HOTEL LION - BOROVETS

HOTEL LION - BOROVETS

Borovets
ХОТЕЛ ЛИОН - БОРОВЕЦ  Реновираниот Хотел Лион, се наоѓа во помирен дел на Боровец, и нуди затворен базен и бесплатен превоз до ски лифтовите. П...
повеќе...

SPA HOTEL EMERALD

SPA HOTEL EMERALD

Bansko
 • Internet
 • Restaurant
 • Bar within hotel
повеќе...

MURITE CLUB HOTEL

MURITE CLUB HOTEL

Razlog
 • Fax
 • Restaurant
 • Excange office
повеќе...

VIHREN PALACE SKI & SPA

VIHREN PALACE SKI & SPA

Bansko
 • Indoor pool (free)
 • Sauna
 • Internet
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

RoundsКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk